top of page
Overwater Bungalow
Bungalows on Water

Eksperienca udhëtimi të pakufizuara 

30-70% shitje nëse rezervoni nga data 1 deri në 15 mars 

E emocionuar të ndaj me ju se tani mund të rezervoni udhëtimet tuaja me datat e udhëtimit midis majit - tetor 2024 me 30-70% zbritje! Kontrolloni destinacionet më poshtë 

Aeroplan i vogël
PUSHIMI Rezervimi

Mashkull, Maldive

*Çmimet bazuar në datat më fakultative të udhëtimit gjatë vitit 2024

Çmimet mund të ndryshojnë 

Linja lundrimi luksoze
Esencialet e Udhëtimit
Lundroni nëpër oqeane, hipni nëpër ishuj me Cruise
Duke filluar nga 899€/P*

NCL, MSC Cruise Lines

*Çmimet bazuar në datat më fakultative të udhëtimit gjatë vitit 2024

Çmimet mund të ndryshojnë 

Stadiumi
Biletat e ngjarjes
Biletat e Kampionatit Evropian 2024 
Duke filluar nga 390 €/P*

Gjermania, Evropa

*Çmimet në bazë të kategorisë së biletave dhe ndeshjes

Çmimet mund të ndryshojnë 

Mëngjesi në pishinë
PUSHIMI Rezervimi

Bali, Indonezi 

*Çmimet bazuar në datat më fakultative të udhëtimit gjatë vitit 2024

Çmimet mund të ndryshojnë 

Shkretëtira Nomad
Esencialet e Udhëtimit
Turne ne DUBAI 
Duke filluar nga 999€/P*

Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe

*Çmimet bazuar në datat më fakultative të udhëtimit gjatë vitit 2024

Çmimet mund të ndryshojnë 

Helmetat e makinave të garës
Biletat e ngjarjes
Biletat e Garës FORMULA 1 
Duke filluar nga 99 €/P*

Në mbarë botën 

*Çmimet në bazë të kategorisë së biletave dhe garës

Çmimet mund të ndryshojnë 

Mountains in Clouds
Lift me karrige malore për ski

Sezoni i skijimit me këshilla të udhëtimit Prime

Mirë se vini në Prime Travel, dyqani juaj i vetëm për të gjithë planifikimin e pushimeve tuaja të skive. Me këshillat tona për destinacionet dhe kur të shkoni për ski, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të planifikoni pushimet tuaja të ëndrrave të skive. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një pushim familjar ose një aventurë të vetme, Prime Travel ju ka mbuluar.

Kulla Eifel Paris

Udhëtimi i fundit romantik në Paris

Në Prime Travel, ne e dimë se sa e rëndësishme është të planifikosh një arratisje të përsosur romantike. 

Nga shëtitjet me varkë private në lumin Seine, te darkat intime në restorantet më të mira të qytetit, ne mund t'ju ndihmojmë të krijoni itinerarin e përsosur që i përshtatet stilit dhe buxhetit tuaj unik. Le të jemi udhërrëfyesi juaj në qytetin e dashurisë!

Guaskë deti

KËSHILLA për destinacionin! Gurë të çmuar të fshehur

Nuk ka asgjë si qetësia e ujërave bruz. Në Prime Travel, ne ofrojmë një shumëllojshmëri destinacionesh që do t'ju çojnë në ujërat e kristalta - nga Karaibet në Maldive. Ne jemi këtu për t'ju ofruar opsionet më të mira të udhëtimit për t'ju ndihmuar të krijoni kujtime të paharrueshme.

Shikoni blogun tonë 

No posts published in this language yet
Once posts are published, you’ll see them here.
bottom of page